Yaşam

Alacakaranlık Serisi Geliyor: İşte İlk Detaylar

ABD’li yazar Stephenie Meyer’in dört aşk/fantastik romanından uyarlanmıştır. alacakaranlık Çektiği 5 film ile tarihin en çok tanınan film serilerinden biri olmayı başarmıştır. Sonuncusu 2012 yılında yayınlanan dizi dünya çapında üç kez gösterime girdi. milyar doları aşan gelir başarmıştı. Şimdi ise dizinin hayranlarını sevindirecek bir haber var.

The Hollywood Reporter’ın (THR) bahsi geçen yakın kaynaklara dayandırdığı habere göre, Twilight’ın haklarını elinde bulunduran yapım şirketi Lionsgate, bir dizi dizi için çalışıyor başladı.

Alacakaranlık dizisinin hangi platformda yayınlanacağı şu an için kesinlik kazanmış değil.

Kaynaklara göre ne zaman çıkacağı belli olmayan Alacakaranlık dizisi şu anda çok erken aşamalarında. Şimdi yayınlanacak dizi herhangi bir platform ile Olacak iş değil. THR, Lionsgate’in birincil hedefinin, angajmandan önce fabrikasyon için bir platforma sahip olmak olduğuna inanıyor. bir yazar bulolduğunu söylüyor.

Bunların dışında kitapların yazarı Stephenie Meyer de dizide yer alacak Gelen bilgiler ortada. Yıllar önce Twitlight’ın haklarının satın alınmasında rol oynayan Lionsgate yöneticilerinden biri. Eric Feigve film yapımcıları Yaramaz GodfreySizi dizide yapımcı olarak göreceğimizi söyleyelim.

Twilight başarılı bir şekilde Lionsgate’in en değerli modüllerinden biriydi. Şirket CEO’su Jon Feltheimer de bazı yeni Twilight yapımlarının gelebileceğinin sinyallerini vererek, filmlerin sona ermesinden 5 yıl sonra 2017’de dizi hakkında anlatılacak daha çok hikaye olduğunu söyledi.

Alacakaranlık dizisi haberi, bir diğer tanınmış dizinin televizyona uyarlanacağının duyurulmasının ardından geldi. Warner Bros. geçen hafta HBO Max’in yeni versiyonu Max’i tanıttığında platforma her dönem farklı bir kitap anlatacak bir Harry Potter serisinin geleceğini duyurmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu