Haber

Emre Kocadağ Beşiktaş’ta başkanlığa aday olmadı

3 Aralık’ta sandık başına gidecek olan Beşiktaş’ta mevcut yönetimde başkan yardımcısı olan Emre Kocadağ’ın başkanlığa aday olması bekleniyordu. Kocadağ bu dönem cumhurbaşkanı adayı olmayacağını açıkladı.

“BU DÖNEM ADAY OLUN” M.“ADIM ATACAĞIM”

Adaylık kararı merakla beklenen Emre Kocadağ’ın yaptığı açıklama şöyle:

“İki ADAYIN OLACAĞI SEÇİMİ OLUMLU BİR ŞEKİLDE KARŞILAYACAĞIM”

“Sevgili Beşiktaş Taraftarları, Büyük Ailem. Muhteşem seçilmiş genel kurul camiamıza hayırlı olsun. Kulübümüzün tek adayla seçime gitmemesi gerektiğini ve arkadaşlarımla birlikte hizmet etmeye hazır olduğumu her zaman dile getirdim. Bu durumu memnuniyetle karşılıyorum. mevcut durumda iki adayla seçime gideceğimizi, mevcut kaos ortamının sonu olduğunu, umarım bulur. Süreç boyunca yaşananlar tarihe geçmiştir. Yüksek tonlu iletişimi bırakıyorum. kullanılan kahramanca cümleler ve bazen adaletsizlik noktasına varan, Beşiktaş’ın zor günlerinden, zor zamanlarından yardım umarak taraftarlarımızın sağduyusuna ulaşan yaklaşımlar.

“KİMSEYİ YALNIZ BIRAKMADIM”

9 yıl boyunca yöneticilik yaptım; 3’ü şampiyonluk olmak üzere 5 kupanın müzemize kazandırılmasından, kendi stadımızın inşasına, Avrupa’daki başarılara kadar birçok başarının içinde yer aldım. Oradaydım. Hem liderimiz Ahmet Işık Çebi’nin, hem de Fikret Orman’ın dönemlerinde görev yaptım. İyi günlerimiz oldu, kötü günlerimiz oldu. İyi günlerde çok kalabalık olurduk, bazı günlerde ise yalnız kalırdık. Hiçbir zaman kimseyi yalnız bırakmadım, bırakmayacağım. Toplam 4 kez kongrelerde farklı listelerde üyelerimizin beğenisini hak ederek ve gururla alarak çok fazla deneyim kazandım.

“BEŞİKTAŞ İÇİN ÇOK ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Bu dönemde çocuklarımın odasının kapısından çok kulübümüzün kapısını açtım. İşimi ve ailemi özledim ama Beşiktaş’ı özlemedim. Gençliğim, gücüm, aklım ve yüreğimle bu büyük aile için çalıştım. Geçmişte bu yarışlara katılmış, kongre kaybetmiş, bu süreçlerde oldukça tecrübeli kişilerin Beşiktaş’a hizmet etmek için başkanlık koltuğuna aday olmalarına saygı duyuyorum. Bunlar topluluğumuzun modülleridir. Ben ve arkadaşlarım süreci yakından takip edeceğiz. Yaratılan kaotik ortamın aşılması için her zaman olduğu gibi özveriyle ve sağduyuyla hareket edeceğiz. Kaosa ve kaostan beslenen dile asla başvurmayacağız. Küfür ve prestij suikastlarını teşvik etmeyeceğiz. Beşiktaş’a yakışacak şekilde davranıp örnek olacağız. Beşiktaş için çok çalışmaya devam edeceğiz. Kazanan büyük ve olağanüstü topluluğumuzun olmasına izin verin.

ADALI VE ARAT ADAY OLDU

Beşiktaş’ta şu ana kadar başkanlığa adaylığını açıklayan isimler Serdal Adalı ve Hasan Arat oldu. Siyah-beyazlılar, 26 Kasım’da yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde çoğunluk şartı aranmaksızın 3 Aralık’ta sandık başına gidecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu