Haber

İzmirliler TCG Anadolu için sıraya girdi: Bakan Kasapoğlu araçtan inip yürüdü

İstanbul’un ardından İzmir’e gelen TCG Anadolu gemisi, İzmir Limanı’na demirledi.

Gemiyi görmek isteyen İzmirliler uzun kuyruklar oluşturmaya başladı. İzmir’in dört bir yanından Alsancak’ta TCG Anadolu’yu görmeye gelenler de trafiği kilitledi.

Uzun araç trafiği drone ile havadan görüntülenirken, Gençlik ve Spor Bakanı ile İzmir Milletvekili Adayı Dr. Mehmet Kasapoğlu da trafiğe takıldı.

Kasapoğlu trafiğe takıldığında analizini inip yürürken buldu. Araçlarından inen bazı vatandaşlarla birlikte yürüyen Kasapoğlu, gemiye ulaştı.

“Ülkemizin savunma gücünü gördük”

Bakan Kasapoğlu yaptığı açıklamada, ” Bugün TCG Anadolu savaş gemisini ziyarete gittik ve bölgeye yaklaştığımızda trafik durmuştu. TCG Anadolu’ya bir an önce ulaşmak için araçtan inip gerçek vatandaşlarımızla birlikte İzmir Limanı’na yürüdük. Milletimizi gururlandıran gemimizle Türk Deniz Kuvvetlerinin gücünü yakından gördük.

Bu ziyarette, Türk Deniz Kuvvetleri’nin üstün teknolojik altyapısı, yetişmiş çalışanları ve modern teçhizatı ile ülkemizin savunma gücünün ne kadar yüksek olduğunu bir kez daha gördük.

Bu vesileyle Türk Silahlı Kuvvetlerinin her kademesinde görev yapmış kahraman askerlerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Ülkemizin her zaman güçlü bir savunma gücüne sahip olması askerlerimizin fedakarlıkları, cüretleri ve kararlılıkları sayesinde mümkündür.sözlerini kullandı.

haberyayladere.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu