Haber

Musk, Macron’la görüşmeden önce ‘parti yapıyor’: Arabada uyumak zorunda kaldım

İş adamı Elon Musk, 15 Mayıs’ta Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile Versay Sarayı’nda görüşmeden önce Macron’a arabada uyumak zorunda kaldığını söyledi. Macron bu açıklamaya “Tamam” diyerek yanıt verdi.

Sky News’in haberine göre Versailles’da Başkan Macron ile yaptığı görüşmede tıraşsız kalan Elon Musk, görüşmeden saatler önce Meksika ve Los Angeles’ta parti verirken görüntülendi.

‘HERKESE MERHABA’

Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un çalışmaları kapsamında Elon Musk ile yaptığı görüşme ve Fransa’da daha fazla yatırım çekmek amacıyla yapılan görüşmelerden medyaya yansıyan görüntülerde, Musk ve Macron’un Macron’a “Arabada uyumak zorunda kaldım” dediği duyuldu. Musk ve Macron karşı karşıya otururken.

Musk bu cümleye hızlıca “tamam” cevabını verirken, ardından Musk elini kaldırıp “Herkese merhaba” diyerek basın mensuplarını selamladı.

Fransa Cumhurbaşkanı ile 45 dakikalık bir görüşme gerçekleştiren Musk, Fransa’daki bu görüşmeden saatler önce bir dans müziği festivali kapsamında Meksika’da Cabo San Lucas adlı lüks bir tesiste dans etti ve Los Angeles’ta DJ Solomun’un ev sahipliğinde düzenlenen bir trans müziği etkinliğine katıldı. . kameraya yakalandı. (DIŞ HABERLER)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu