Haber

Pınar Altuğ, Eşi Yağmur Atacan’la Paylaştığı Romantik Pozda Gazze Sorununa Kayıtsız Kalmadı

Sosyal medyayı çok etkin kullanan isimlerden biri de Pınar Altuğ. 1,6 milyon takipçili Instagram hesabından yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Altuğ, son fotoğrafının altındaki Gazze savaşı yorumuna kayıtsız kalmadı. Cevap veren ünlü oyuncu, “Bu bizi aşar” dedi.

Uzun yıllar oynadığı Çocuk Duymasın Meltem karakteriyle anılan Pınar Altuğ, artık tiyatro oyunlarına odaklandı.

Şu sıralar Emre Kınay’la başrolünü paylaştığı Memnun Aile Tablosu üzerinde çalışan Pınar Altuğ, müjdeli haberi beş gün önce Instagram’dan duyurdu.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ve 1,6 milyon takipçisi bulunan Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan’la romantik pozlarını sık sık paylaşmaktan çekinmiyor.

2008 yılında evlenen çift 15 yıldır evli. Sosyal medyada büyük beğeni toplayan ve severek takip edilen bir ikili oldular.

Çift, 2009 yılında kızları Su’yu dünyaya getirdi.

27 Ocak’ta 15 yaşına girecek olan Su Atacan’ı görenler ne kadar büyüdüğüne inanamıyor.

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti, özellikle geçen yıl şubat ayında meydana gelen ve tüm ülkeyi etkileyen korkunç deprem sırasında dikkatleri üzerine çekti.

Bulabildiği tüm açık yolları kullanarak deprem bölgelerine yardıma giden Yağmur Atacan, sosyal medya hesapları üzerinden elinden geldiğince yardım istedi. Pınar Altuğ da eşi gibi tüm desteğini sosyal medyadan aldı.

Artık yılbaşı fotoğraflarını yükleyip “Hayat paylaştıkça güzel?” diyebilen Pınar Altuğ, eşi ve arkadaşlarıyla anılarını paylaştı.

Yılbaşı gecesi Palandöken’e giderken görüntülenen Altuğ ve Atacan’ın romantik pozu beğeniyle karşılandı.

Öte yandan artık tüm ünlü oyuncuların paylaşımları altında karşımıza çıkan “Gazze” sorusu Pınar Altuğ’a da geldi.

Ünlü oyuncu, kendisine yorum yapan takipçilerinin çoğuna yetişip yanıt vermeye çalışıyor. Tabi bu yorumu görünce kayıtsız kalmadı.

Eşiyle birlikte depremle mücadele eden Pınar Altuğ, “Aynı duyarlılığı neden Gazze için göremedik?” diye sordu. Ünlü oyuncu bu soruya “Gazze bizim kapsamımızın dışındadır” yanıtını verdi.

‘Deprem sırasında elimizden geldiğince yardım etmeye çalıştık. Ne yazık ki Gazze kapasitemizi aşıyor. Bakın, dünya izliyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu