Haber

TYBB Edirne Şubesinden Başkan Helvacıoğlu’na teşekkür plaketi

EDİRNE (İGFA) –Türkiye Yerel Basın Birliği (TYBB) Edirne Şube Müdürlüğü tarafından Keşan’da düzenlenen Gazetecilik-Vefa ödüllerine emeği geçen Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür plaketi takdim edildi.

Şube Başkanı ve IGFA Temsilcisi Erdoğan Demir ve Başkan Yardımcısı Orçun Oğuz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Necmi Sezer’i makamında ziyaret ederek, ödül törenine katkılarından dolayı kendisine plaket takdim ederek teşekkür etti.

Başkan Helvacıoğlu, basından teşekkür ödülüne layık görüldüklerini belirterek, “Geçtiğimiz Ocak ayında Keşan Belediyesi ve Türkiye Yerel Basın Birliği işbirliğiyle düzenlediğimiz Keşan Vefa Ödülleri’nin ardından teşekkür ziyaretine gelen sendikamızı ağırladık. Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir ve Milletvekili Orçun Oğuz’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. “İlimizde haber veren, sorunları görmemize ve çözmemize yardımcı olan gazetecilerimize, Keşan’ımızın tanıtımına ve değer yaratmasına destek oluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu