Haber

Yunusemre’de çocuklar turnuvaya doydu

Yunusemre Belediyesi, orta tatil devrinde birçok futbol turnuvası düzenleyerek çocuklara keyifli anlar yaşattı.

Yunusemre Belediyesi, 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı orta tatil periyodunda, çocukları futbol turnuvalarıyla buluşturdu. Yunusemre Belediyespor, Manisaspor ve Manisa Yıldızspor kulüplerinin tertibiyle bir haftalık süreçte; U9, U10, U13, U15 futbol turnuvaları gerçekleştirildi. Geleceğin futbolcuları, Muradiye Futbol Alanı ve Ertuğrul Dilek Tesislerinde yapılan karşılaşmalarda büyük heyecan yaşadı ve futbolla dolu bir hafta geçirdi.

Yunusemre Belediyespor Kulüp Müdürü Etem Salih Aytaş, düzenledikleri turnuvalarla çocukların gelişimlerine katkı sağlayıp maç deneyimlerini artırmak istediklerini söyledi.

Yoğun bir haftayı geride bıraktıklarını kaydeden Aytaş, “Altyapıda Manisaspor ve Manisa Yıldızspor ile iş birliği içerisinde olarak çocuklarımız için renkli ve keyifli turnuvalar düzenledik. Bu turnuvalarla çocuklarımızın tatil sürecinde bol bol maç tecrübesi yaşamalarını, birbirleriyle kaynaşmalarını, fizikî, zihinsel ve toplumsal istikametten gelişimlerini sağlamayı amaçladık. Kulübümüz ayrıyeten Manisa Yıldızspor tarafından düzenlenen U11-U12 turnuvalarına da iştirak sağladı. U15 grubumuz İzmir’de, U12 takımımız da Akhisar’da yapılan hazırlık turnuvalarına katıldı” diye konuştu. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu