Haber

Seferihisar Belediyesi Sıfır Atık Projesiyle Okul Malzemeleri Dağıtacak

Seferihisar Belediyesi, sıfır atık projesi kapsamında geri dönüşüm çalışmalarını getirenlere okul malzemeleri hediye edecek. 11-15 Eylül ortasında gerçekleşecek kampanyayla kağıt, plastik ve ambalaj atıklarını getirenlere okulda kullanabilecekleri birbirinden güzel kırtasiye malzemeleri verilecek.

Seferihisar Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, Baenka Geri Dönüşüm ve Hat Geri Dönüşüm iş birliğiyle gençler arasında sıfır atık bilincinin artırılmasına yönelik değerli bir projeyi hayata geçiriyor. “Geri Dönüştürülebilir Atıktan Okul Sıralarına” sloganıyla yola çıkan belediye, 11-15 Eylül ayı ortasında “Atıklarını Getir, Kırtasiyelerini Götür” kampanyası başlattı.

GÜZEL HEDİYELER

Kampanya kapsamında Seferihisar Belediyesi, 50 kilogram ve daha fazla kağıt, plastik ve ambalaj atığı getirenlere okul çantası, kalem kutusu, kalem ve defter gibi hediyeler verirken, 25 kilogram ve daha fazla kağıt, plastik getirenlere ise okul çantası, kalem kutusu, kalem ve defter gibi hediyeler verdi. ve ambalaj atıkları, kalem kutusu seti, 2 adet defter. o olacak. 10 kilogram ve daha fazla kağıt, plastik ve ambalaj atığı getirenlere çeşitli kırtasiye araçları, 10 kilogram ve daha fazla tekstil atığı getirenlere ise çeşitli fotoğraf araçları hediye edilecek. Kampanyaya katılmak isteyenler 444 7 743 (dahili: 266) numaralı telefonu arayarak Seferihisar Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü’nden detaylı bilgi alabilirler.

haberiznik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu